(+98 21) 8856 5000-10

درباره ما

دفترمرکزی گروه صنعتی بهران

دفتر مرکزی بهران، مرکز مدیریت عالی این شرکت می باشد، این مرکز با در بر داشتن دفاتر مدیران ارشد و سالنهای متعدد، مرکزی جهت برگزاری جلسات استراتژیک محسوب میگردد.

دفتر مرکزی بهران، یک مجتمع 6 طبقه با زیربنای 2400 متر مربع میباشد که در سعادت آباد تهران واقع شده و واحد های بازرگانی ، دفتر مرکزی فروش و مدیریت مالی شرکت بهران از بخش های مهم این مجتمع محسوب میشوند.

این دفتر با بهره مندی از 50 متخصص در زمینه های مختلف مالی، بازرگانی، فروش ، IT و CRM از مجتمع بزرگ تولیدی بهران پشتیبانی می کنند.
کارخانه گروه صنعتی بهران


کارخانه گروه صنعتی بهران به وسعت 50 هزار متر مربع و بیش از 500 نفر پرسنل فنی و متخصص در شهرک صنعتی پرند واقع شده است که واحدهای مدیریت، برنامه ریزی، هماهنگی و کنترل این مجموعه در ساختمانی اداری با وسعت 7000 متر مربع در محل شهرک صنعتی پرند واقع شده تا کلیه فرایندهای تحقیق و توسعه ، تولید و کنترل کیفی این شرکت مطابق با برنامه های استراتژیک این شرکت اجرا شده و خشنودی مشتریان تضمین شود.

کارخانه مذکور در برگیرنده مجموعه ای بزرگ از خطوط تولید قطعات آسانسور و پله برقی همچون خطوط تولید موتورگیربکس، درب های تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، درب های لولایی، گاورنر و لوازم جانبی میباشد. گروه صنعتی بهران بیش از 85 نوع محصول تولید می کند.

یکی از مهمترین بخش های تولیدی گروه صنعتی بهران ، واحد تحقیق و توسعه است که ضمن انجام تحقیقات جهت تشخیص جایگاه جهانی این شرکت ، از نظر کیفی نسبت به طراحی مسیر رشد و توسعه محصولات جدید و بهبود محصولات فعلی اقدام کرده ، ضمن طراحی و تولید آزمایشی محصولات و بررسی عملکرد آنها، نتایج حاصله را با استانداردهای لازمه مقایسه کرده سپس نسبت به تولید محصول اقدام میکند.

شرکت بهران جزو اولین شرکت های تولیدی آسانسور و پله برقی در ایران می باشد که دارای برج تست است برج تست بهران 50 متر ارتفاع دارد که دو چاه برای تست محصولات و پکیج آسانسور بهران در آن تعبیه شده است که در آن آسانسورها تا ظرفیت 1000 کیلو گرم و سرعت 3 متر بر ثانیه ، تست می شوند.


این شرکت با در اختیار داشتن دو انبار، مجموعا به مساحت 9000 متر مربع، شهرک صنعتی پرند و تهران و با در بهره مندی از سیستم حمل و نقل گسترده می کوشد تا محصولات تولیدی در کوتاه ترین زمان ممکن ، در اختیار مشتریان قرار گیرد.مدیران ما

Copyright © 2020 BehranAsanbar Co. All rights reserved.